Certifikovaný plynový hořák "DRAČÍ DECH"

Certifikovaný plynový hořák na propan nebo propan-butan Vás nadchne svým výkonem, kvalitou provedení a v neposlední řadě se jedná o český výrobek!

2 350 Kč
Výroba do 20ti pracovních dní

Certifikovaný plynový hořák na propan nebo propan-butan Vás nadchne svým výkonem, kvalitou provedení a v neposlední řadě se jedná o český výrobek!

Tento certifikovaný hořák vyráběný a odzkoušený přímo mnou je navržený pro kovářské výhně, tavící pece, sklářské pece a výrobce raku keramiky. Je vhodným parťákem jak hobby tak profesionálním řemeslníkům, kteří očekávají kus kvalitní práce a pomocníka při svých projektech. Jeho použití je jednoduché. Hořák se dá použít ve všech mých produktech jako je výheň klasik, mini výheň, maxi výheň, pec na tavení barevných kovů do 8kg i do 20kg. Hořák není určen k použití mimo zařízení. Je vhodný i na domácí tavení, když si chcete tavit jen tak pro radost. Hořák vyniká svou teplotou do 1650°C při max. 3 barech tlaku plynu a díky tomu je vhodný na kovářské svařování a tavení wootzu. Jednoduše lze upravit optimální plamen a směs vzduchu tak, aby došlo k maximálnímu výkonu hořáku. Pokud hledáte právě takový produkt na trhu, "DRAČÍ DECH" je tou správnou volbou pro Vás !

Technické parametry : 

Hmotnost – 850g
Minimální délka – 350 mm
Spodní průmměr hořáku – 44mm
Průměr hadičníku – 10mm
Spotřeba plynu – 0,7 - 1,8 kg/h
Pracovní tlak – 1 - 3 bar
Příkon hořáku – 14,4 – 25 kW
Palivo – propan / propan-butan
Záruka – 2 roky

Pokud je zboží skladem, odesílá se během 1-5 pracovních dní.
Pokud je zboží do 20ti dní na výrobu - jedná se o 20 pracovních dní a poté je zboží odesláno.
Pokud je zboží na objednávku, lze objednat - doptejte se na přesné datum neskladnění.
Pokud je zboží vyprodané, prosím počkejte na naskladnění.

Kód Kód: 46
Kategorie: Hořáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Zpět do obchodu