SET - Plynová výheň "DAMAŠEK"

Tip
setdamasek
15 855 Kč –5 %

SET - PLYNOVÁ VÝHEŇ DAMAŠEK VÁS UPOUTÁ OSAZENÍM NA DVA CERTIFIKOVANÉ HOŘÁKY "DRAČÍ DECH". V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ JE MOŽNÉ OTEVŘÍT ZADNÍ VÍKO A NAHŘÍVAT TAK JEŠTĚ DELŠÍ MATERIÁLY !

15 855 Kč –5 % 14 960 Kč
Vyprodáno

SET - PLYNOVÁ VÝHEŇ DAMAŠEK VÁS UPOUTÁ OSAZENÍM NA DVA CERTIFIKOVANÉ HOŘÁKY "DRAČÍ DECH". V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ JE MOŽNÉ OTEVŘÍT ZADNÍ VÍKO A NAHŘÍVAT TAK JEŠTĚ DELŠÍ MATERIÁLY !

Tato výheň je navržena především jako přenosná a skladná. Dá se v ní jak kalit materiál tak i nahřát na kovací teplotu, dokonce i provádět kovářské svařování. Je osazena dvěma pasivními  hořáky, které jsou součástí "plynové výhně damašek". Musí se objednat zvlášť. Hořáky zvládnou v této výhni přes 1500°C. Konstrukce výhně je z 1,5mm plechu ošetřeného průmyslovou kovářskou barvou s tepelnou odolností do 650°C. Vnitřní výplň výhně je tzv. Sibral = speciální kamenná žáruvzdorná vata jejichž vlastnosti jsou odrážet teplo a né jeho akumulaci jako například šamot. Použití výhně s hořákem je jednoduché. Hořák není určen k použití mimo pec nebo výheň. Je vhodným parťákem jak hobby tak profesionálním řemeslníkům, kteří očekávají kus kvalitní práce a pomocníka při svých projektech. Hořák zvládá nahřátí kovů do teploty 1500°C+ a díky tomu je vhodný i na kovářské svařování. 
Součástí dodávky je šamotová malta na vytření výhně, jednorázové rukavice a kus sibralu na utěsnění vstupu kolem hořáku, 2x hořák, hadice a regulátor. Tuto část si musí každý udělat vzhledem k poškození při přepravě, době schnutí a vypálení. Pokud hledáte právě takový produkt na trhu, "SET - PLYNOVÁ VÝHEŇ DAMAŠEK" je tou správnou volbou pro Vás !

Rozměry vnitřní d-š-v : 220mm -  220mm - 300mm

Pokud je zboží skladem, odesílá se během 1-5 pracovních dní.
Pokud je zboží do 20ti dní na výrobu - jedná se o 20 pracovních dní a poté je zboží odesláno.
Pokud je zboží na objednávku, lze objednat - doptejte se na přesné datum neskladnění.
Pokud je zboží vyprodané, prosím počkejte na naskladnění.

Kód Kód: 231
Kategorie: Výhně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Zpět do obchodu