Polomaska Elipse P3

OBLIČEJOVÁ POLOMASKA ELIPSE P3

858 Kč
Skladem (1 ks)

OBLIČEJOVÁ POLOMASKA ELIPSE P3

Účinné proti prachu a výparům obsahujícím látky, jako jsou mikroorganismy, mramor, sádra, oxid titaničitý, mastek, minerální vlna, dřevo, prací prostředky, textilní vlákna, koření, sůl, krmiva pro zvířata atd. Chrání před prachem, který může způsobit plicní onemocnění. Zejména chrání před prachem z uhlí, oxidu křemičitého, bavlny, železné rudy, grafitu, kaolinu, zinku a hliníku. Chrání před škodlivým prachem, jako je azbest, bauxit, uhlí, oxid křemičitý, železo, a před toxickým prachem, jako je mangan, olovo a chrom.

Skládané, vyměnitelné filtry P3 mají minimální účinnost 99,95% při velikosti částice 0,3 mikronu a dýchací odpor 3 mbar při průtoku 47,5 l/min pro každý filtr. Částicový filtr P3 zachycuje 99,95% všech prachových a aerosolových částic do velikosti 0,3 µm, tj. baktérie a viry.

Částicový filtr P3 je vyroben ze speciálního média HESPA (High Efficiency Synthetic Particulate Airfilter) a umožňuje záchyt částic hexavalentního (šestimocného) chromu a částic manganu při práci s nerezavějícícmi ocelemi, oxidů zinku při práci s pokovenými výrobky, částic hliníku a výparů olova.

P3 NO filtry (nuissance odour)proti obtěžujícím pachům obsahují přídavnou vrstvu, která pomáhá odstranit nežádoucí obtěžující organické pachy.

Kód Kód: 251
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu